Krys Day logo
NEWSY   ALBUMY   FOTKI   VIDEO   TRASA&EVENTY line
FacebookYouTube

 

BIO

 

Album „Nie zatrzymasz jej”, który ukaże się w 2016 roku jest wynikiem intensywnej współpracy Krysa i Izabelin Studio. „To bedzie prawdziwy muzyczny roller coaster”, mówi Krys zapowiadając swoją pierwszą w pełni polskojęzyczną płytę, na którą składa się 12 wyjątkowych kompozycji. Utwory, które w swojej istocie i brzmieniach starają się połączyć nowoczesność z odrobiną dźwięków z początków lat 90-tych. Fali dobrej polskiej muzyki, na której wypłyneli tacy artysci jak Edyta Bartosiewicz, Kasia Kowalska czy Anna Maria Jopek.

Krys postrzega tą płytę jako kontynuację swojej dotychczasowej kariery w trakcie której m.in. reprezentował Niemcy na dwóch międzynarodowych festiwalach telewizyjnych w Vitebsku na Białorusi i Jurmali na Łotwie, spotykał się z widzami podczas wielu koncertów plenerowych w Polsce i w Niemczech oraz słuchaczami 12 polskich, 11 niemieckich i kilku czeskich, austriackich i szwajcarskich rozgłośni radiowych.

  Krys

Nad kompozycjami pracowało grono szalenie zdolnych ludzi, którzy swoim talentem przyczynili sie do rozkwitu karier wielu polskich i międzynarodowych solistów i zespołów. Wśród nich są kompozytorzy i producenci Beyonce, Kelly Clarkson, Donny Summer, Tokio Hotel, Patricka Nuo, Colbie Callait, Fergie...

Krysowi i Izabelin Studio udało się stworzyć wyjatkowy materiał, który zawiera dojrzałe brzmienia i dobre teksty. Jest to propozycja, której miłośnicy dobrej polskiej muzyki na pewno nie mogą przepuścić.

 

Day Music LogoIzabelin Studio

Kontakt | Bio | Newsletter | Impressum 
facebook logoyou tube logo 
2015 DAY MUSIC. All Rights Reserved.